Для багатьох компаній впровадження ДМС (вид добровільного страхування) стало стандартом, адже сьогодні багато претендентів, в першу чергу цікавляться, чи надає компанія різні пільги у вигляді соціального пакета, проявляючи великий інтерес до Добровільного Медичного Страхування (ДМС). Такий «бонус» від роботодавця, є чудовою мотивацією для залучення кваліфікованих і цінних співробітників.

В умовах розвитку ринку ДМС пропозиції страховиків відрізняються великою різноманітністю, як самих програм страхування, так і сервісу. При цьому, значна частина навантаження по вибору оптимальної програми, провайдера і подальша робота з проблемними або «нестандартними» страховими ситуаціями - лягає на менеджера по персоналу.

Кожен контракт суто індивідуальний і вимагає брокерської експертизи в розрізі знань в сфері страхування, медицини, фінансової аналітики та юриспруденції, тому все більше Клієнтів довіряють свої ризики професійним консультантам.

Компанія «Астон Україна» - ліцензований страховий брокер з повним спектром страхових послуг і комплексним супроводом бізнесу.

Наш сервіс - це:

- експертна оцінка: проводимо порівняльний аналіз відповідності поточної програми страхування (при пролонгації) і можливостей страхового ринку ДМС, аналізуємо збитковість контракту, проводимо експертизу відмов і виключень, також через систему онлайн анкетування застрахованих осіб, вимірюємо рівень задоволеності сервісом.

- економія часу: формуємо оптимальну програму, адаптуючи під співробітників і яка буде максимально відповідати потребам і специфіці компанії Клієнта, розміщуємо на тендерній майданчику, на оптимальних для Клієнта умовах, що дозволить значно заощадити Ваші тимчасові витрати і гарантовано отримати оптимальне рішення в розрізі «Ціна- якість-Сервіс »

- сервіс і супровід: здійснюємо комплексне консультування, контролюємо якість медичного обслуговування, в разі виникнення претензій / відмов в організації медичної допомоги, здійснюємо брокерську медичну експертизу і претензійний супровід до остаточного їх врегулювання.

Таким чином, ми допомагаємо знижувати ризики Вашого бізнесу з мінімальними витратами, забезпечуючи високий рівень сервісу.

Страховий брокер «Астон Україна» - ми прагнемо розробити інноваційні та ефективні рішення, які дозволять нашим Клієнтам мінімізувати ризики і оптимізувати існуючі витрати.