Спираючись на багаторічний досвід, ми пропонує своїм Клієнтам найбільш оптимальні рішення за наступними видами страхування:

Особисте страхування передбачає убезпечення родинного добробуту та захист сімейних доходів від можливих ризиків. Наприклад, втрати працездатності або раптової смерті когось із членів родини, нещасного випадку.

Серед інших, Ви маєте змогу укласти наступні договори страхування:

Добровільного страхування від нещасних випадків

Страховими випадками по дим договорам є:

  • передчасна смерть;
  • тимчасова втрата працездатності;
  • нещасний випадок;
  • інвалідність.

У разі настання однієї з таких ситуацій у житті застрахованої людини страхувальник зобов’язаний виплатити грошову компенсацію. А у випадку передчасної смерті виплату отримують члени родини застрахованого.

Туристичне страхування.

Перед початком відпускного сезону особливо актуальним стає туристичне страхування. Тому, хто планує подорожувати за межами України, пропонуємо укласти договір туристичного страхування.

Звичайно, такий документ не врятує від непередбачених ситуацій, які можуть статися під час мандрівки. Але якщо така вже трапиться, при наявності страхового поліса турист може швидко вирішити її без будь-яких фінансових проблем.

Якщо у Вас виникла необхідність в тому чи іншому виді страхування, наші співробітники з радістю допоможуть Вам у вирішенні питань.