Інформація наведена нижче у відповідності до вимог

Постанови НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ № 135 від 30.06.2022

“Про затвердження Положення про реєстрацію страхових та перестрахових брокерів та умови провадження посередницької діяльності у сфері страхування та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України”

  1. Посилання на вебсторінку офіційного інтернет-представництва НБУ, на якій розміщено Реєстр страхових та перестрахових брокерів – https://bank.gov.ua/ua/supervision/nonbanks/registers-lists

  2. Перелік страхових послуг, які надаються ТОВ «Астон Україна» можна подивитись тут. Даний перелік не є вичерпним і може змінюватись.

  3. Перелік страховиків, з якими співпрацює ТОВ «Астон Україна» можна подивитись тут. ТОВ «Астон Україна» не володіє прямо чи опосередковано жодною часткою або відсотком акцій в статутному капіталі будь-якого страховика (перестраховика). Жоден страховик (перестраховик) не володіє жодною часткою у статутному капіталі ТОВ «Астон Україна».

  4. Ввідповідальність ТОВ «Астон Україна» застрахована згідно договору добровільного страхування відповідальності страхового брокера на суму 1 мільйон євро.

  5. Вся вищевикладена інформація може бути надана будь-якій фізичній або юридичній особі шляхом надсилання електроною поштою, розміщенням на будь якому майданчику ЕДО з застосуванням ЕЦП ТОВ «Астон Україна» або на паперовому носії, завірена печаткою компанії. Для отримання такого листа звертайтесь будь-ласка за контактами, які можна знайти в розділі Контакти.