«Астон Україна»

є ліцензованим страховим брокером та членом Федерації страхових посередників України, який працює на ринку страхових послуг з 2010 року і за цей час стала одним з лідерів своєї галузі. Нашими Клієнтами стали десятки провідних компаній України.

Ми цінуємо Ваш час і бережемо Ваші гроші.

Ми не залежні від страхових компаній і дотримуємося інтересів тільки наших Клієнтів.

Ми можемо допомогти вам в наступних питаннях:

  • Проаналізувати і оцінити ваші ризики і їх вплив на компанію.
  • Зменшити до мінімуму внутрішні ресурси компанії, які використовуються для ведення страхових питань.
  • Розробити індивідуальні програми страхування.
  • Контролювати страхові ризики і вести аналіз статистики збитків компанії.
  • Надавати допомогу в процесі врегулювання збитків і вирішувати питання про страхову виплату в разі проблематичних і «нестандартних» ситуацій.
  • Пролонгувати договори страхування з урахуванням їх фінансових результатів.
  • За запитом, формуємо бюджет зі страхування на наступний рік.

Співробітники «Астон Україна» мають великий досвід роботи в страховому бізнесі. Наш колектив комунікабельний і завжди уважний до вимог клієнтів. Ми справжні професіонали своєї справи, які віддали страхування не один рік, що дає можливість  забезпечити правильне розміщення ризиків на страховому ринку, виключно в надійних страхових компаніях та надавати якісні послуги практично з будь-якого напрямку страхування.

Свідоцтво Федерація страхових посередників України
ВИТЯГ АСТОН УКРАЇНА 2024
Шаблон 2c
компания года 2020

Наша команда

Один з найголовніших секретів успіху нашої компанії - це наша команда.

Оскільки ми працюємо в сфері послуг, то перебуваємо в режимі постійного спілкування з нашими Клієнтами і партнерами. І від того наскільки наш персонал вміє чути тих з ким розмовляє, правильно формулювати завдання як собі так і співрозмовникам, багато в чому залежить успіх виконання того чи іншого проекту.

Ми пишаємося тим, що змогли зібрати і утримати у себе в штаті найбільш талановитих і професійних співробітників на нашому ринку.

Кожен з нас є високопрофесійним фахівцем. Ми не тільки знаємо страхування, а й уміємо застосовувати свої знання на практиці в залежності від виду страхування.