Транспортне страхування відноситься до вибіркового страхування як частини майнового страхування. Тому умови страхування мають багато спільного з умовами страхування майна загалом.

Транспортне страхування — сукупність різноманітних видів страхування від небезпек, які виникають на різних шляхах сполучення.

Об'єктами транспортного страхування є:

Засоби транспорту без вантажів — каско-страхування.

Вантажі без страхування транспорту — карго-страхування.

Страхуванням водночас може бути охоплено як сам транспортний засіб (таке страхування відоме як страхування каско), так і вантаж, який на ньому перевозиться (страхування карго), водій та пасажири, а також відповідальність перевізника перед третьою особою.

Одним з найбільш поширених видів страхування є:

Добровільне страхування транспортного засобу – КАСКО

Страховка, яка захищає саме Ваше авто – від одного ризику (ДТП) або повного спектру можливих неприємностей, таких як протиправні дії третіх осіб, пожежа, викрадення, інших випадкових подій.

Страхування КАСКО допоможе Вам:

  • Перекрити витрати на ремонт авто;
  • Заощадити час і гроші;
  • Уникнути суперечок на місці події між автовласниками;
  • Відчувати себе впевненіше і комфортніше на дорозі.

Страхові компанії наразі пропонують різні ціни, опції, програми, при цому дуже часто за привабливою ціною приховані додаткові обмеження у договорі. Вибрати серед такого різномаїття не так просто, тому краще довірити це питання нашим кваліфікованим співробітникам, які не просто підберуть вам оптимальні цінові рішення, а ще й убережуть Вас від можливих "підводних каменів" в умовах страхового покриття.