Високі корпоративні стандарти

Високі міжнародні корпоративні стандарти і бездоганна організація процесів страхування, перестрахування, врегулювання збитків і звітності. Однією з найважливіших переваг можна назвати наявність власного відділу врегулювання страхових випадків зі штатом кваліфікованих фахівців, бездоганною організацією процесів і пов'язаних з цим економію часу і коштів. Клієнт може розраховувати не тільки на консультацію і допомогу в підготовці необхідної документації за заявою страхового випадку, а й у відстоюванні інтересів в страховій компанії аж до повної виплати страхового відшкодування. Таким чином досягається більша оперативність та повнота страхових виплат за договором при настанні страхового випадку.

Всебічний захист інтересів

Ми завжди на боці Клієнта і в будь-якій ситуації відстоюємо саме Ваші інтереси. Наші фахівці забезпечують повний і всебічний захист інтересів Клієнта на всіх етапах співпраці, починаючи з аналізу вимог до страхового покриття, підготовки договорів страхування і закінчуючи врегулюванням страхових випадків. Наш Клієнт може розраховувати на те, що договір буде складений виключно під його потреби і буде максимально задовольняти його вимоги.

Наші співробітники не тільки запропонують вам конкурентоспроможні ціни, але й гарантують, що ви належним чином забезпечені страховим захистом. Працюючи з вами віч-на-віч, наш спіробітник стає вашим особистим радником, присвячуючи свій час, щоб вислухати та зрозуміти ваші індивідуальні потреби. Вони знають, що справа не тільки в тому, щоб знайти ціну, яку ви можете собі дозволити; мова йде також про те, щоб переконатися, що ви належним чином забезпечені, якщо зазнаєте збитків.

Крім того, ми завжди відстежуємо фінансове становище страхових компаній, якість їх врегулювання, повноту виплат за страховими випадками і пропонуємо своїм клієнтам співпрацю тільки з найнадійнішими з них. Протягом усього періоду дії договору клієнт може розраховувати на своєчасну реакцію до змін на ринку та разі необхідності переведення договору до іншого страховика.

Мінімізація додаткових витрат та зручність

Мінімізація кількості залученого персоналу і дбайливе ставлення до часу Клієнта. Вам не потрібно приймати одну пропозицію від однієї страхової компанії, залучати додаткових співробітників та витрачати час на заповнення багатьох різних онлайн-додатків, щоб отримати власні порівняння пропозицій. Завдяки своїм зв'язкам та знанням ринку, фахівці страхового брокера “Астон” допоможуть  Вам знайти краще співідношення ціни, покриття та обслуговування.

Крім того, ми пропонуємо Вам послуги страхування за принципом “Єдиного вікна”.Ми можемо задовольнити всі ваші потреби в страхуванні. Більше у вас не буде необхідності шукати окремі страхові компанії, які мають необхідну акредитацію в тому чи іншому банку або зможуть забезпечити вам небхідне страхове покриття.

Скорочення бюджету на страхування

Економія Ваших витрат на страхування є одним із основних наших завдань.

Добре орієнтуючись в тарифах на ринку страхування та при наявності великої кількості страхових компаній-партнерів серед лідерів страхового ринку України, а також тривалого досвіду співпраці, ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні страхові тарифи при цьому забезпечивши надійне страхове покриття. Крім цього, досягти значної економії дозволяє індивідуальне погодження шаблонів договорів страхування, що серед іншого передбачає: виключення з договору непотрібних клієнту опцій, коригування тих чи інших характеристик і параметрів об'єкта страхування, пунктів договорів. Таким чином, наші клієнти отримують індивідуальні умови договору, в редакціях договорів, які максимально позбавлені “підводних каменів”.

Ефективний супровід процесу врегулювання збитків

Страховий випадок – завжди стрес для страхувальника, і вкрай важливо при попаданні в стресову ситуацію мати можливість отримати професійну консультацію щодо вирішення виниклої проблеми від фахівця, який завжди знаходиться на вашому боці.

Для того щоб наші клієнти завжди відчували себе впевнено, в нас створений власний департамент по врегулюванню збитків. Фахівці зі стажем роботи в даній сфері більше 5 років

  • підкажуть Вам як краще спілкуватися з відповідними держорганами;
  • допоможуть заявити про страхову подію таким чином, щоб у страховій компанії не змогли відмовити у виплаті;
  • візьмуть під свій контроль своєчасність отримання відшкодування;
  • відстоять Ваші інтереси перед страховиком в спірних ситуаціях.