Будь-який бізнес на певному етапі свого розвитку відчуває потребу у ефективному фінансовому захисті від ризиків та можливих збитків і починає активно користуватися інструментами страхування.

І з часом все нагальнішим постає питання - кому саме довірити управління своїми ризиками, формування свого ефективного фінансового захисту та його професійне супроводження?

У цій статті ми розберемо основні переваги та вигоди, які отримує бізнес від співраці з професійним страховим брокером.

1. Страховий брокер працює в інтересах Клієнта.

На відміну від страхових компаній та їх страхових агентів, які є продавцями страхових послуг, на страховому ринку існує лише один професійний посередник, який працює на стороні споживачів страхових послуг. Таким єдиним професійним посередником, що працює в інтересах Клієнта, є страховий брокер, і головна його ціль - підібрати та купити найкращий страховий захист для своїх Клієнтів.

2. Страховий брокер гарантує своїм Клієнтам найвищу якість та надійність страхового захисту.

Страховий захист - це фінансова гарантія на випадок настання певних збитків і його надійність та якість для споживачів складається з таких важливих складових:

- фінансової надійності страхової компанії, з якою укладений договір страхування;
- страхової та юридичної якості договорів страхування;
- реальної клієнторієнтованості страхової компанії та якості виконання нею своїх фінансових зобов’язань по відшкодуванню збитків.

Страховий брокер, як професійний знавець та експерт  страхового ринку, забезпечує професійний аналіз та відбір найкращих страхових пропозицій для своїх клієнтів за всіма вищезазначеними критеріями надійності та якості. Це дуже важливо, особливо, якщо мова йде про захист бізнесу від ризиків великих збитків.

3. Співпрацювати зі страховим брокером вигідніше, ніж зі страховими компаніями напряму.

Серед страхувальників зустрічається хибне уявлення, що оскільки страховий брокер - це посередник, то співпраця з брокером завжди призводить до подорожчання вартості страхових послуг для Клієнта.
Насправді - все навпаки, і ще одна важлива перевага партнерства із страховим брокером полягає в тому, що оскільки він працює на стороні Клієнта, його головна ціль - підібрати та купити для своїх Клієнтів оптимальний, найбільш якісний та надійний страховий захист за найвигіднішою ціною.

У страхового брокера є декілька суттєвих важелів впливу на ціну страхових послуг для Клієнта:
- оптимізація страхового захисту та умов договорів страхування для Клієнта. Страховий брокер професійно оптимізує умови договорів страхування для Клієнта, виключаючи з них усі зайві а також неважливі для якості захисту умови, що можуть підвищувати його ціну;
- отримання ексклюзивних цінових пропозицій від страхових компаній. Страхові компанії цінують страхових брокерів, як партнерів, оскільки вони є джерелом отримання B2B клієнтів для страховиків. Це дозволяє страховому брокеру отримувати від страхових компаній ексклюзивні цінові пропозиції для своїх Клієнтів, значно вигідніші, ніж при їх зверненнях до страхових компаній напряму.
Крім того, страховий брокер економить витрати зусиль та часу персоналу Клієнта, оскільки повністю бере на себе усі формальності та турботи щодо укладання, супроводу та пролонгації  договорів страхування для Замовника.

4. Страховий брокер  - це гарант найкращого виконання зобов’язань страховими компаніями.

Cтраховий брокер також бере на себе дуже важливу функцію - професійного контролю за процесом та якістю врегулювання збитків за укладеними для Клієнта договорами страхування.

5. Страховий брокер - це найкращий професійний захисник ваших інтересів у взаємовідносинах зі страховими компаніями.

Ще однією перевагою співпраці зі страховим брокером є те, що брокер завжди фахово відстоює інтереси своїх Клієнтів у взаємовідносинах зі страховими компаніми, фактично виконуючи для них роль «адвоката» з вирішення усіх страхових питань.

Резюмуючи вищесказане, партнерство з професійним страховим брокером гарантує вам:

- ефективне розміщення страхових ризиків вашої компаніі;

- найвищу якість та надійність страхового захисту для вашого бізнесу;

- економію ваших витрат на страхування;

- професійну експертизу ризиків вашого бізнесу та фахові консультації з усіх страхових  питань;

- професійний захист ваших інтересів у взаємовідносинах із страховими компаніми;

- персоналізований сервіс, максимальну зручність, а також якісне фахове супроводження укладених договорів страхування.